Szesnastka wybrańców

OBORNIKI. Z 200 osób, które przyjechały do Obornik tylko szesnastka mogła dostać się do drużyny Libera. Weekend w OOK upłynął pod znakiem śpiewu i wielu emocji – to po prostu było czyste szaleństwo.

Wszystko rozpoczęło się w sobotni poranek rejestracją kandydatów, wypełnianiem ankiet oraz przesłuchaniami. Pozytywna energia, ale także niemało stresu towarzyszyło wyborom najlepszych wokalistów. Komisja nie miała łatwego zadania, bo wszyscy byli zdeterminowani na sukces.

My po prostu jak z rękawa będziemy wszystko śpiewać – tak zapowiadała oborniczanka Joanna Gacek, jedna z uczestniczek castingu do programu „Bitwa na głosy”. I żartobliwie dodała: zrobimy wszystko co będą chcieli, żeby dostać się do tego programu!

Późnym wieczorem wyłoniono 26 osób, na które czekała jeszcze niedzielna bitwa o wejście do drużyny.

Podczas drugiego dnia castingów talenty łowił Liber. A kogo szukał? Muszą świetnie śpiewać i mieć ciekawą osobowość. Potrzebuję showmanów i fajnej atmosfery w swojej drużynie – podsumował niedzielne zmagania uczestników i swój wybór.

Na pokładzie Libera znalazła się szesnastka w składzie: Marianna Ćwiąkała, Karolina Dębińska, Paulina Jeżewska, Joanna Gacek, Beata Stachowiak, Weronika Żwawiak, Katarzyna Najderek, Jarosław Mączyński, Monika Wieczorek, Brajan Jankowski, Krzysztof Spychała, Marta Szymanowska, Sonia Zając, Anna Spłewska, Marta Zaremba, Maciej Kujawa.

Nie mam słów by opisać moje uczucia, kiedy usłyszałam swoje imię i dostałam się do tej wspaniałej drużyny Libera! – tak skomentowała swój sukces Weronika Żwawiak z Wymysłowa, którą Marcin Piotrowski wybrał po dogrywce.

Podobne artykuły