Oferta wakacyjna dla dzieci

GMINA POŁAJEWO. Tegoroczne wakacje zapowiadają się niezwykle ciekawie dla dzieci, które cenią sobie udział w zorganizowanych zajęciach. Od kilku lat Gminny Ośrodek Kultury w Połajewie kieruje dla milusińskich ofertę letnich zajęć pod nazwą Cootluralne wakacje. 

Tego lata po spowodowanej remontem obiektu zeszłorocznej przerwie wakacje wracają w mury połajewskiej placówki. Coolturalne wakacje organizowane w GOK-u i bibliotece trwać będą od 16 lipca do 9 sierpnia. Zajęcia z animatorami odbywać się będą od poniedziałku do czwartku w godzinach 1100-1400 z przerwą na drugie śniadanie dla uczestników. W piątek zaplanowano wyjazdy na basen do Czarnkowa. Pierwszy wyjazd odbył się już w piękny słoneczny piątek trzynastego, który okazał się niezwykle szczęśliwy dla wszystkich uczestników basenowych szaleństw. 

Na najbliższe cztery tygodnie dla dzieci przygotowano następujące zajęcia warsztatowe: muzyczne, plastyczne, biblioteczne, sportowe i filmowe. Ten tydzień poświęcony jest niemal w całości barwnemu światowi cyrku. Artystka cyrkowa znana dzieciom z Połajewa z ubiegłorocznego festynu z okazji Dnia Dziecka, w ramach Coolturalnych wakacji przeprowadzi w Połajewie trzydniowe zajęcia z takich sztuk, jak chodzenie po linie czy żonglerka. 

Na dzień 1 sierpnia przewidziano wyjazd do kina na najnowszy film z cyklu Epoka lodowcowa. W tej przygodzie uczestniczyć można za jedyne 10 zł. Zajęcia warsztatowe organizowane są jak co roku nieodpłatnie, dzieci płacą tylko za wyjazdy na basen, również 10 zł. Organizatorzy zachęcają do śledzenia na bieżąco oferty wakacyjnej na swoich profilach społecznościowych. 

Sądząc po zainteresowaniu ofertą wakacyjną z lat ubiegłych, również i w tym roku chętnych na udział w wakacjach z połajawskim GOK-iem nie zabraknie.

Podobne artykuły