Juniorzy trzynaści w Wielkopolsce

OBORNIKI. Juniorzy starsi Sparty zakończyli sezon w rozgrywkach wielkopolskiej ligi juniorów. Jak się okazało zespół został trzynastą drużyną w Wielkopolsce co można uznać za dobry prognostyk na przyszłość.

W lidze juniorzy Sparty na 30 spotkań – wygrali 9, 4 razy zremisowali i zanotowali 17 porażek. Bilans bramkowy 30:51 przy zdobyciu 31 punktów. Więcej punktów zdobyli w rundzie wiosennej i co ciekawe  w meczach wyjazdowych bo aż 21. Najwięcej goli zdobył Mikołaj Orczykowski –  7. Najwięcej asyst zanotował Łukasz Rozmiarek – 4. Najwięcej minut na boisku spędził Kacper Kopaniarz – 3170 minut. Najwartościowszy zawodnik drużyny to według trenera Marcin Kaźmierczak. Najwyższe zwycięstwo to mecz z Poznaniakiem – 4:0. Najwyższa porażka to mecz z Wartą Poznań – 1:6.