SiG się bawi

GMINA OBORNIKI. W miniony piątek odbył się tradycyjny festyn rodzinny Stowarzyszonych i Gospodarnych. Miejscem spotkania były tereny zielone wokół świetlicy w Wargowie przylegające do ogromnej plantacji kwitnących kolorowo róż. 

W tak pięknych okolicznościach przyrody spotkała się przy grillu i muzyce niemal setka przyjaciół i dobrych znajomych spod znaku SiG. Zapewne przybyłoby jeszcze więcej osób, gdyby nie okres wakacyjno wyjazdowy. Piknik stał się okazją do miłego spędzenia czasu w dobrym towarzystwie i na wspólnej zabawy. Przybyli samorządowcy, liczna grupa sołtysów, działacze, nauczyciele, lekarze a nawet skromna grupa urzędników magistratu proszących o anonimowość. 

Włoskie rytmy, doskonałe przekąski i słoneczna pogoda skłaniały do tańca, a w chwilach odpoczynku do rozmów na różne tematy. Na niebie szybowały ptaki, za parkanem przemykał dyskretnie wiceburmistrz Woszczyk, a zapach róż dosłownie upajał. Działacze SiG oraz ich sprzymierzeńcy spotykają się dosyć często, ale letnie pikniki są za każdym razem szczególnym wydarzeniem.

Podobne artykuły