Zakończenie ligi halowej

OBORNIKI.  – Jest to największa Liga Halowa w Wielkopolsce i jedna z największych w kraju – tymi słowami na zakończenie halowej ligi OCS podsumował prowadzący ceremonię Tadeusz Ratajczak. Przez cały sezon 31 drużyn rozegrało ponad 300 meczy, czas wszystkich spotkań wyniósł 150 godzin. W drużynach grali nie tylko oborniczanie, ale również mieszkańcy Rogoźna, Wągrowca, Połajewa i innych miejscowości. Mistrzem ekstraligi została drużyna WW Gang. Przed odebraniem pucharu jej członkowie zaprezentowali swój talent wokalny a także odpalili świece dymne oraz petardy. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Delbud a trzecie zespół Remo Słoneczny Patrol

Na podium w I lidze stanęli w kolejności Blacharze z Połajewa, PTS Parkowo i DPM. W II Lidze mistrzami zostali Jasopels, drugim miejscem może się pochwalić Belenenses a a trzecie przypadło drużynie o bajkowej nazwie Hakuna Matata.

Najlepszym strzelcem ligi został Marcin Antczak z WW Gang. Specjalnie wyróżnienia zdobyli Michał Lysakowski i Hieronim Słabolepszy. Puchary i medale wręczał dyrektor OCS Jacek Okpisz. Na zakończenie dla zawodników i ich dziewczyn oraz żon czekała wspólna uczta z grilla.