Trzy wypadki, trzy osoby w szpitalu

POWIAT OBORNICKI. Trzy samochody w rowach i trzy osoby przewieziona do szpitala. Tak wygląda bilans ubiegłego tygodnia na obornickich drogach. 

W miniony wtorek w Dąbrówce Leśnej z drogi do rowu wpadł samochód marki Peugeot 307. Poszkodowany w kolizji Piotr K. został przewieziony do szpitala. Prawdopodobną przyczyną wypadnięcia pojazdu z drogi była zbyt szybka jazda. 

Następnego dnia na szosie krajowej w Rożnowie samochód ciężarowy marki Iveco Daily również wypadł z drogi, ale w tym przypadku wpadł w drzewo. Kierowcy została udzielona pomoc przez zespół karetki ratowniczej a następnie został on przewieziony do szpitala w Obornikach. Na czas akcji policji i straży pożarnej został ograniczony ruch na szosie. Przyczyną wypadku była nieuwaga kierowcy podczas jazdy. 

Ostatni kierowca wpadł do rowu w minioną niedzielę, około godz. 12.30. Ze wstępnych ustaleń ratowników wynika, że mężczyzna miał zawał. Jechał samochodem Alfa Romeo. Po wypadnięciu z drogi nie był w stanie samodzielnie opuścić pojazdu. Uratowali go strażacy z Obornik. Mężczyzna trzymał w ręku tabletki. Prawdopodobnie chciał je zażyć, gdy poczuł ból w klatce piersiowej, jednak nie zdążył. Przewieziono go do szpitala w Obornikach.

Podobne artykuły