Zwycięstwo Rogoźna

ROGOŹNO. W sobotnie popołudnie piłkarze Wełny rozgrywali XXIV kolejkę o mistrzostwo klasy okręgowej, a przeciwnikiem Wełny była Lechita Kłecko. Początek meczu rozgrywany był w ostrym tempie, Wełna chciała zdobyć szybko bramkę i uspokoić grę. Miała swoje sytuacje bramkowe do strzelania tylko zabrakło zimnej krwi w polu karnym naszym graczom.

Wełna wyszła na prowadzenie po przepięknej akcji, którą zakończył Łukasz Wólczyński. Lechita również wyprowadzała groźne akcje, ale żadne z nich nie przyniosły bramki. Do przerwy prowadzenie Wełny 1:0.

W drugiej połowie Wełna przejęła inicjatywę, prowadziła grę i stwarzała sobie sytuacje na strzelenia gola. Na bramkę musieliśmy czekać do 59 min. wtedy Wełna zdobyła drugiego gola. Lechita nie dała za wygraną i szybko doprowadziła do remisu, ale Wełna ostatecznie wygrała 4:3.

Bramki dla Wełny zdobywali: Ivo Toporski, Łukasz Wólczyński, Krzysztof Cieciura oraz Łukasz Zenger.

Zapraszamy na ostatni mecz w sezonie w Rogoźnie z drużyną Kotwica Kórnik 7 czerwca o godz. 16.