Zwycięstwo nad Śremem

ROGOŹNO. W sobotnie popołudnie piłkarze Wełny rozgrywali XXII kolejkę o mistrzostwo klasy okręgowej, a przeciwnikiem Wełny była Warta Śrem. Początek meczu rozgrywany był w szybkim tempie. Wełna chciała zdobyć szybko bramkę i uspokoić grę i miała swoje sytuacje bramkowe do strzelania, tylko zabrakło zimnej krwi w polu karnym. Warta również wyprowadzała groźne akcje ale żadne z nich nie przyniosły bramki. Do przerwy wynik bezbramkowy.

W drugiej  połowie Wełna przejęła inicjatywę i prowadziła grę i stwarzała sobie sytuacje na strzelenia gola. Na bramkę musieliśmy czekać do 80 minuty. Marcin Zemlik pięknym prostopadłym podaniem włączył do akcji Łukasza Zengra, który w sytuacji sam na sam strzela bramkę dla Wełny. Mecz zakończył się więc wynikiem 1:0 dla gospodarzy.