Wysokie zwycięstwo Sparty

OBORNIKI. 5:0 pokonali w niedzielnym meczu piłkarze Sparty Oborniki Stellę Luboń. Początek spotkania jednak nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa, bowiem goście w których szeregach grało trzech byłych zawodników Sparty postawili wysokie wymagania gospodarzom.

Już w 6 min meczu groźny strzał broni Wosicki. Sparta odpowiada dopiero w 16 min., gdzie po strzale Michałowskiego wywalcza rzut rożny. W 31 min. oborniczanie obejmują prowadzenie. Michałowski zagrywa do Panowicza, ten wykłada piłkę Bukowskiemu, który pokonuje bramkarza gości.

Druga połowa zaczęła się rewelacyjnie dla Sparty. Już kilkanaście sekund po wznowieniu gry, Michałowski zagrywa do Paździerskiego, którego strzał broni bramkarza, jednak dobitka Panowicza jest już skuteczna i Sparta prowadzi 2:0. W 47 min. na 3:0 podwyższa Szyszka. Akcję ponownie inicjuje Michałowski, który zagrywa do Bukowskiego. Ten podaje Szyszce i najlepszy snajper Sparty nie marnuje doskonałej sytuacji. W 54 min. na 4:0 podwyższa Paździerski.  W 60 min. pierwszy raz w drugiej połowie groźną akcję przeprowadzają goście, jednak Wosicki staje na wysokości zadania. W 66 min. idealne podanie od Brauzy marnuje Prybiński, który nie trafia w bramkę. Wynik spotkania ustala ponownie Paździerski wykorzystując dobre podanie od Brauzy.