W sieci

GMINA RYCZYWÓŁ. W dzisiejszych czasach każda szanująca się instytucja i organizacja powinna mieć swoją witrynę w Internecie. Opinię tą zdają się już od dawna podzielać ryczywolscy urzędnicy, którzy prowadzą estetyczną i przejrzystą stronę internetową gminy. Nie ustępuje im gminny ośrodek kultury, który na swoich stronach zamieszcza na bieżąco aktualizowane zapowiedzi i sprawozdania z imprez. 

Ponadto w sieci ostatnio zadomowiły się na dobre dwie ryczywolskie szkoły – podstawowa i gimnazjum. Strony obu placówek zachęcają odwiedzających ciekawą szatą graficzną, zdjęciami i często dodawanymi aktualnościami informującymi o codziennej działalności. 

Bardzo zadbaną i ciekawą stronę posiada też parafia w Ludomach, która podczas ubiegłorocznej edycji poznańskich targów Sakralia otrzymała za nią zaszczytne I miejsce w kategorii stron parafialnych. Z kolei działające na terenie gminy Stowarzyszenie Rewitalizacji Cmentarzy Ewangelickich informuje o swoich przedsięwzięciach za pomocą profilu na portalu Facebook. Strony internetowe posiadają też między innymi ryczywolska OSP, przedszkole i gminny PSL, ale nie są one niestety zbyt często aktualizowane. Jest jeszcze kilka instytucji, które powinny pomyśleć o zaistnieniu w sieci. Gorąco do tego namawiamy.

Podobne artykuły