Sparta Oborniki – Concordia Murowana 2:0

OBORNIKI. Zwycięstwem zakończyło się sobotnie spotkanie piłkarzy Sparty Oborniki, którzy pokonali u siebie Concordię Murowana Goślina 2:0. Mecz rozpoczął się bardzo spokojnie, a pierwszą groźną akcję kibice ujrzeli w 12 min. meczu w wykonaniu Brauzy.

W 14 minucie Sparta obejmuje prowadzenie. Po rzucie wolnym wykonanym przez Bukowskiego, Szyszka pokonuje bramkarza gości. Warto dodać, że rzut wolny podyktowany został po fału właśnie na Szyszce. W 15 min. dobrą sytuację marnuje Bukowski. W 21 min. Lizewicz dobrze zagrywa do Szyszki, który dośrodkowuje w pole karne, jednak strzał Lecha jest słaby i niecelny. W 33 min. Szyszka marnuje doskonałe prostopadłe podanie Brauzy i będą sam na sam z bramkarzem trafia wprost w niego. W 41 min. oborniczanie zdobywają druga bramkę. Bejma dostaje dobre podanie, mija obrońcę i dośrodkowuje do Szyszki który pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości.

Druga połowa rozpoczyna się od ataków gości. Sparta skuteczną akcję przeprowadza dopiero w 62 min., po wejściu Michałowskiego i Paździerskiego. W 72 min. Szyszka zostaje faulowany w polu karnym, jednak Bukowski zamiast umieścić piłkę w siatce trafia w słupek. W 73 min. Szyszka marnuje dobrą okazję do podwyższenia wyniku. W 76 min. Paździerski oddaje groźny strzał na bramkę gości. W 84 min. Michałowski mija obrońcę i groźnie uderza, jednak nie na tyle żeby pokonać bramkarza Concordii. W 88 min. Wosicki dwukrotnie broni groźne strzały gości. Mecz kończy się ostatecznie wynikiem 2:0, a już po tygodniu Spartę czeka trudny wyjazd do Kobylnicy.

Skład Sparty: Wosicki – Siemiński, Maciejewski, Panowicz, Radziwołek (49 min. Muszyński), Brauza, Bejma (75 min. Cyranek), Lech (60 min. Paździerski), Lizewicz (60 min. Michałowski), Bukowski, Szyszka.