Liga halowa

RYCZYWÓŁ. W środę 21 marca w gimnazjum odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej edycji wewnątrzszkolnej ligi halowej piłki nożnej. Jej rozgrywki odbywały się we wtorki i czwartki od grudnia do marca. W meczach sędziowanych przez nauczycieli Władysława Feldmanna i Rafała Krawczyka brało udział sześć zgłoszonych drużyn. 

Z okazji podsumowania kilkumiesięcznych sportowych zmagań szkołę odwiedził wieloletni opiekun i sponsor rozgrywek Tomasz Mańkowski, który przekazał zawodnikom zasłużone medale i statuetki. Tytuł zwycięzcy ligi zdobyła drużyna Power Rangers, a za nią uplasowały się kolejno: Lufka Team, Oddecha Fanek, Czarni, Szybka Piłka i Paczka Koksów. Wręczono również wyróżnienia indywidualne, i tak za najlepszego strzelca uznano Artura Pillacha, zawodnika – Łukasza Jędrzejczaka, obrońcę – Eryka Nykazę, a bramkarza – Dawida Wielickiego. Wybrano też najlepszego zawodnika z klas I, którym został Miłosz Dusterhoft. 

Warto wspomnieć, że klasyfikację fair play wygrał zespół Oddech Fanek. Wszyscy wyróżnieni odbierali nagrody z dumą, zapewniając, że chętnie przystąpią do kolejnej edycji rozgrywek.

Podobne artykuły