Dobra forma Sparty u progu sezonu

OBORNIKI. Sobotni mecz z Radwanem Lubasz, czwartej drużyny klasy okręgowej grupy pilskiej, był ostatnim sprawdzianem przed ligą. Oborniczanie wyszli z niego zwycięsko, aplikując gościom aż dziesięć bramek.

W 6 minucie meczu Bukowski po indywidualnej akcji pokonał bramkarza gości po raz pierwszy. Minutą później na 2:0 podwyższył Lech, który wykorzystał dobre podanie z drugiej linii. W 9 min. ponownie Lech zdobył bramkę, po indywidualnej akcji. W 11 min. Bukowski wykorzystał dobre podanie od Paździerskiego i Sparta prowadziła już 4:0. W 18 min. Bejma z rzutu wolnego dośrodkował piłkę w pole karne, a tam Muszyński wyskoczył najwyżej do piłki i strzałem głową pokonał bramkarza Radwana. W 22 min. ponownie Paździerski zagrał dokładnie w pole karne, a bramkę na 6:0 zdobył Panowicz. W 32 min. meczu na listę strzelców wpisał się Szyszka, wykorzystał zagranie z boku boiska od Paździerskiego. Oborniczanie jeszcze przed przerwą mogli podwyższyć, jednak obrońcy z Lubasza wybijali piłkę dwukrotnie z bramki po strzałach Szyszki.

W 51 minucie Szyszka po raz drugi wpisał się na listę strzelców, wykorzystując podanie od Michałowskiego. W 78 min. na 9:0 podwyższył Krzyżanowski, który dostał dobre podanie z lewej strony boiska od Lecha. Wynik meczu ustalił Michałowski, wykorzystując podanie od Paździerskiego.

Sparta Oborniki- Radwan Lubasz 10:0 (7:0). Skład Sparty: Wosicki – Muszyński, Siemiński, Radziwołek, Panowicz, Brauza, Bejma, Paździerski, Lech, Bukowski, Szyszka. W II połowie zagrali: Konowalski, Krzyżanowski, Michałowski, Cyranek, Maciejewski, Cegielski.