Sparta Oborniki – Mawit Lwówek 5:0

OBORNIKI. Pięć bramek zdobyli piłkarze Sparty Oborniki w meczu sparingowym rozegranym w Obornikach w którym zmierzyli się z Mawitem Lwówek.

Oborniczanie od początku do końca mieli zdecydowaną przewagę, jednak wynik tego meczu mógł być wyższy, gdyby wykorzystali wszystkie stworzone sytuacje. Wynik meczu otworzył Bukowski, który w 20 min. meczu zdobył pierwszego gola. Mimo kilku dogodnych sytuacji stworzonych przez Szyszkę, Bukowskiego i Lizewicza, do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

Drugie 45 minut rozpoczęło się korzystniej dla oborniczan. Najpierw w 47 min. meczu w słupek trafił Muszyński. W 49 min. Brauza przejął piłkę w środku pola, zagrał do Paździerskiego, który pokonał bramkarza gości. W 53 min.  na 3:0 podwyższył Szyszka, który wykorzystał zagapienie obrońców z Lwówka. W 72 min. bramkę na 4:0 zdobył Paździerski, po dobrym podaniu Krzyżanowskiego. Ostatnią bramkę w meczu zdobył ponownie Paździerski, wykorzystując tym razem podanie od Muszyńskiego.