Koncert dla kobiet i dla mężczyzn

RYCZYWÓŁ. Z okazji przypadającego 8 marca dnia kobiet i mającego swoje miejsce w kalendarzu dwa dni później dnia mężczyzn, w sobotę 10 marca gminny ośrodek kultury zorganizował koncert, na który zaproszeni byli wszyscy mieszkańcy gminy. Adresaci nie zawiedli, gdyż sala widowiskowa ośrodka wypełniona była po brzegi publicznością, wśród której dominowały przedstawicielki płci pięknej. 

Wydarzenie otworzył dyrektor GOK-u Tomasz Barański serdecznie witając wszystkich przybyłych, wśród których był wójt Jerzy Gacek i jego małżonka, a także składając okolicznościowe życzenia. Przez następną godzinę scena należała do młodych utalentowanych absolwentek policealnego studium piosenkarskiego w Poznaniu Sylwii Feldmann, Doroty Ruszkowskiej i Izabeli Ratajczak. Wokalistki ze szkoły noszącej imię Czesława Niemena dały wspaniały pokaz umiejętności śpiewając miłe dla ucha i nagradzane częstymi brawami piosenki. 

W przerwach pomiędzy kolejnymi utworami na scenie pojawiali się uczniowie z działającego przy GOK kółka recytatorskiego, którzy zabawnymi wstawkami o tematyce damsko-męskiej wywoływali na publiczności salwy śmiechu. Druga część wieczoru należała do zespołów GOK-u, czyli chóru mieszanego i kapeli „Chłopcy z tamtych lat”, które również nie zawiodły oczekiwań i starannie wykonanymi utworami dopełniły ten wyjątkowy wieczór.

Podobne artykuły