Dzień kobiet w Rożnowie

ROŻNOWO. 8 marca już po raz drugi odbył się w rożnowskim domu kultury zorganizowany przez sołtysa i radę sołecką dzień kobiet a jego hasłem przewodnim były słowa z piosenki Bogusława Meca – „Naprawdę, jaka jesteś nie wie nikt”.

Frekwencja dopisała i cała sala wypełniała się po brzegi paniami w zróżnicowanym wieku. Po powitaniach, życzeniach i kwiatach przyszedł czas na część artystyczną. W tym roku o oprawę całej uroczystości zadbała ekipa zaproszona z Obornickiego Ośrodka Kultury a występująca pod batutą Marcina Samolczyk. Ten ostatni zabawiał gości dowcipnymi anegdotami. Krzysztof Warguła wraz z utalentowaną młodzieżą i najmłodszą grupą tamburmajorek zapewnił efekty muzyczno-taneczne. Panie bawiły się w rytm „Jozina z Bazin”, prosząc głośno o bis. 

Po części rozrywkowej zorganizowano loterię fantową, w której można było wygrać wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające. Tu za naszym pośrednictwem płyną ogromne podziękowania od sołtysa i rady sołeckiej dla wszystkich sponsorów, wśród których były: Salon Urody Natalia Ruks, Swim Live Bartosz Fabke, Salon Fryzjerski Błażej Braciszewski, Gabinet Kosmetyczny Iwona Zielińska, Gabinet Kosmetyczny Ines Mańczak, Kęsy Sklep Odzieżowy. Warto też wspomnieć o zorganizowanej z okazji dnia kobiet wystawy artykułów sprzętu kuchennego, kosmetyków i dodatków dla pań.

Uśmiechy licznie przybyłych kobiet stały się najlepszym podziękowaniem dla organizatorów imprezy. Ci już myślą o przygotowaniach podobnej w przyszłym roku.

Podobne artykuły