Wysoko pokonali Łopuchowo

OBORNIKI. W sobotę piłkarze Sparty Oborniki przygotowując się do rundy rewanżowej sezonu 2012/2013 rozegrali kolejny mecz sparingowy, a pierwszy w Obornikach. Rywalem oborniczan był zespół poznańskiej klasy okręgowej KS Łopuchowo. Mecz rozpoczął się nie pomyśli Sparty, która mimo kilku dogodnych sytuacji m.in. Napierały i Prybińskiego nie potrafiła strzelić bramki. W 24 min. meczu to goście wykorzystali nieporozumienie środkowych obrońców i złe ustawienie bocznego obrońcy i objęli prowadzenie. W 35 min. na bramkę uderzał Brauza, ale zbyt słabo. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości. 

Drugie 45 minut należało jednak do oborniczan. W 52 min. rzut wolny wykonywał Napierała, a bramkę dającą wyrównanie zdobył zawodnik testowany. W 55 min. zawodnik testowany został sfaulowany w polu karnym i Napierała z rzutu karnego pokonując bramkarza wyprowadził Spartę na prowadzenie 2:1. W 64 min. meczu Sparta przeprowadziła szybką kontrę, a bramkarza pokonał Lech podwyższając wynik na 3:1. W 71 min meczu ponownie w polu karnym pada faulowany zawodnik testowany i Napierała po raz drugi z rzutu karnego pokonał bramkarza Łopuchowa. W 88 min. na 5:1 podwyższył Lizewicz, który wykorzystał dobre podanie na wolne pole od zawodnika testowanego. Kropkę na „i” ustalając wynika na 6:1 postawił zawodnik testowany wykorzystując podanie od Lizewicza. 
Skład Sparty: Wosicki (74 min. Konowalski) – Maciejewski (60 min. Muszyński), Kopaniarz  (46 min. Radziwołek), Daniel, Michałowski  (74 min. Krzyżanowski), Testowany, Brauza (46 min. Testowany), Cyranek, Napierała, Prybiński (46 min. Lech), Bukowski (66 min. Lizewicz).
Bramki dla Sparty: 52 min.  Testowany, 55 min. Napierała, 64 min. Lech, 71 min. Napierała, 88 min. Lizewicz, 90 min. Testowany.

Podobne artykuły