Siatkarki z Parkowa na podium

PARKOWO. W szamotulskiej hali rozegrano finałowy turniej o mistrzostwo rejonu w piłce siatkowej dziewcząt w kategorii gimnazjum. Reprezentantem powiatu obornickiego, po wygranych eliminacjach, były siatkarki z zespołu szkół w Parkowie. Podczas zmagań w grupie B parkowianki bez większych trudów pokonały zespoły z Chrzypska Wielkiego i Nowego Tomyśla. W półfinale zagrały z zespołem z Mosiny. Pokazując skuteczną siatkówkę wywalczyły awans do finału.

Podopieczne Zbyszka Chudzickiego w decydującym o tytule meczu uległy po zaciętej walce  rówieśniczkom z Szamotuł (23:25 i 21:25), zdobywając drugie miejsce. Powiat obornicki reprezentowały: Sonia Brzozowska, Marcelina Smoleń, Weronika Handzel, Malwina Pacholarz, Marta Grzegorczyk, Weronika Rakowska, Oliwia Noworacka, Wiktoria Topolewska, Magdalena Kukla, Magdalena Piątkowska, Patrycja Nowak, Klaudia Czerwińska.