Babskie wieczory w Rogoźnie i Obornikach – jak zwykle nie obyło się bez striptizu

OBORNIKI, ROGOŹNO. 9 marca, jak co roku, zorganizowano dwie największe na Ziemi Obornickiej zabawy z okazji Dnia Kobiet. 

Pierwsza miała miejsce w Rogoźnie. 160 rogoźnianek przyszło, by bawić do białego rana bez zbędnych osądów ze strony mężów i chłopaków. Dyrektor RCK Piotr Szturmiński i Ryszard Dworzański zabawiali czarowali panie a wśród wielu występów najbardziej rozgrzało wszystkich dwoje grajków z zespołu Bayan Brothers. Tańczyli z paniami i zaśpiewali romantyczne serenady. Radości nie było końca a panie oplatały grajków częściami garderoby.  
Przy tak ważnej okazji nie mogło zabraknąć szampana, który lał się strumieniami oraz jedzenia, którym wyłożone były stoły. Zaprezentowała się również utalentowana młodzież z grupy teatralnej „To My”. 
Pracownicy domu kultury pracowali długo, by zapiąć wszystko na ostatni guzik. Efekt ich pracy widoczny , gdy na koniec panie nie chciały opuścić sali.
W Obornikach tradycyjnie świętowano w domu kultury i jak co roku panie bawiły nie tylko wróżki i kosmetyczki, ale również  umięśniony striptizer.
Przed obornickim babskim wieczorem nasza gazeta otrzymała list od pani Barbary, która pisała: w imieniu swoim i naszych koleżanek prosimy, by redaktorzy gazety odpuścili sobie coroczne próby fotografowania nas na naszej zabawie. Raz do roku jesteśmy w stanie bawić się we własnym gronie a jedynych mężczyzn, których chcemy widzieć to tych, których jeszcze nie widziałyśmy nago. Jeżeli panowie redaktorzy zechcą się rozebrać na scenie to serdecznie zapraszamy. W innym wypadku bardzo prosimy, by spełnić naszą prośbę i nie przeszkadzać nam w naszym święcie. Serdecznie pozdrawiamy. 
Tak pięknej prośbie nie mogliśmy nie ulec, więc publikujemy zdjęcia jedynie z imprezy w Rogoźnie.

Podobne artykuły