Rogoźnianka w finale konkursu Miss Wielkopolski

ROGOŹNO. Monika Kozłowska, młoda rogoźnianka, dostała się do finału wyborów Miss Wielkopolski. W maju planowana jest w Kaliszu uroczysta gala finałowa tej imprezy. To pełen emocji wyścig po koronę Najpiękniejszej z pięknych w kilku zaskakujących odsłonach oraz recital gwiazdy. Wyboru tych najpiękniejszych dokona obiektywne jury, w skład którego wejdą również przedstawiciele najlepszych agencji modelek w Polsce. Zwyciężczyni ma szansę nie tylko na tytuł i atrakcyjne nagrody, ale również na międzynarodową karierę. 

W styczniu w galerii handlowej w Kaliszu odbyły się eliminację do finału konkursu Miss Wielkopolski. Monika stanęła w szranki z ponad setką innych kandydatek. Dziewczęta musiały wystąpić przed jury, widownią i zwiedzającymi galerię w strojach kąpielowych oraz wieczorowych, dokonać autoprezentacji a nawet zaśpiewać. W wybranej czterdziestce znalazła się Monika Kozłowska. 

Monika brała już udział w wyborach Miss Polonia Wielkopolska oraz  Miss Ziemi Obornickiej. Jest bardzo przejęta udziałem w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów piękności w Polsce. Powiedziała nam: jestem bardzo zadowolona. Nigdy bym nie pomyślała, że będę brała udział w takim castingu i modelingu. Taka szara myszka w szkole, a teraz biorę udział w konkursach piękności!

Podobne artykuły