O puchar wójta

POŁAJEWO. Zakończyły się rozgrywki halowej ligi piłki nożnej o puchar wójta. Kolejny sezon niezwykle popularnych rozgrywek, odbywających się grudnia na hali przy szkole w Połajewie zgromadził 12 drużyn z regionu.

Podczas jedenastu kolejek piłkarskich zmagań rywalizowali ze sobą: Przystojniaki z o.o., Płomień Juniorzy, Blacharze Sell, Tech-Pol, Bezimienni, Silvano, Radstal, Albatrosy, Karolinka, Lechici, Straż Juniorzy i Fiolet Team. Finałowa faza rozgrywek przypadła na niedzielę 5 lutego. W rywalizacji o podium najlepsi okazali się młodzi zawodnicy Płomienia. Juniorzy pokonali w finałowych rozgrywkach Przystojniaków 3:1 oraz drużynę Tech-Polu 4:3, zwyciężając cały turniej. Na miejscu drugim znalazły się Przystojniaki, zwyciężając 5:4 z Tech-Polem, który ostatecznie zajął trzecie miejsce. Okolicznościowymi pucharami i statuetkami uhonorowano również najlepszego strzelca turnieju, którym został Robert Sołowiej z zespołu Przystojniaki z o. o. oraz najlepszego bramkarza rozgrywek, czyli Sławomira Pankowskiego z Bezimiennych.