Waleczne Spartanki – niezwykły kalendarz, który w Obornikach wypada kupić

OBORNIKI. Piłkarki ręczne obornickiej Sparty, wzorem ubiegłego roku, postanowiły promować swoja działalność poprzez wydanie kalendarza na 2012 rok. 

Po zeszłorocznym zainteresowaniu, jakim cieszył się kalendarz, wydany w wersji kobiecych wdzięków, w tym roku wybrano temat Waleczne Spartanki.

Na zdjęciach możemy zobaczyć piękne obornickie szczypiornistki w pozach z bronią białą, kijami a nawet kuszami. Możemy zobaczyć między innymi Monikę pozująca z nożem przy twarzy lub Justynę w stroju amazonki.

W wywiadzie dla nas trener szczypiornistek Tomasz Konitz skomentował kalendarz tymi słowami: zdjęcia wykonane w wersji czarno-białej  profesjonalnie poprowadził i przygotował  Kosma Walkowiak. Wszystkie zdjęcia nawiązują swoim tematem do charakteru naszego zespołu. Kosma bardzo trafnie ujął i pokazał poprzez fotografie kobiecość a jednocześnie waleczność jaka charakteryzuje nasz zespół. Niestety, z przyczyn od nas niezależnych opóźnia się termin wydania kalendarza. Mam nadzieję że stanie się to już wkrótce i sympatycy naszego zespołu będą mogli nabyć go pod koniec roku.

Przepiękne oborniczanki, wspaniale ujęte artystycznie przez Kosmę Walkowiaka w tradycyjnym już kalendarzu, to konieczny noworoczny zakup dla oborniczan. Zwłaszcza, że dochód ze sprzedaży kalendarza wspomoże finansowo walkę spartanek o awans z I ligi do ekstraklasy.

Podobne artykuły