Niezwykła świąteczna promocja

ROGOŹNO. Można poczuć zbliżające się dużymi krokami święta nie tylko dzięki girlandom, które pojawiły się nad ulicami w mieście. Świąteczne promocje zachęcają w prawie każdym sklepie, supermarkecie i przedsiębiorstwie. 

Niezwykłą świąteczną promocję można odnaleźć w internecie, na jednym z  największych portali z anonsami erotycznymi. Jedna z mieszkanek Rogoźna jako jedyna reprezentuje tam Ziemię Obornicką. Umieściła na portalu swoje zdjęcia i cennik. Dziewczyna przedstawia się jako Megan, zamieszkała w Rogoźnie. Imię jest zawodowym pseudonimem, miejsce zamieszkania natomiast prawdziwe a Megan robi świąteczne zakupy w rogozińskim supermarkecie, jak zwykli mieszkańcy. Może mieć tych pieniędzy nieco więcej, bo jej profesja jest nieopodatkowana i nie straszna jej fiskalna polityka PO. W swojej reklamie zachęca: witam, zapraszam zdecydowanych Panów na spotkanie, reszta info na tel… 

Z okazji świąt panowie mogą spędzić błogą godzinę zapomnienia w objęciach Megan za jedyne 200 zł. Cała noc kosztować będzie do 800 zł. 

Mimo świątecznej promocji, rogoźnianka szanuje swoje usługi, ponieważ średni koszt u pań z większych miast to od 130 zł do 150 zł za godzinę. Wiadomo jednak nie od dziś, że mieszkanki Rogoźna cenią się bardziej, niż reszta pań w całym kraju, a i popyt na nie duży. Postaramy się w nowym roku sprawdzić, czy chętnie korzystano ze świątecznej promocji u Megan.

Podobne artykuły