Maria Grajewska autorką najpiękniejszej kartki bożonarodzeniowej

ROGOŹNO. W Gimnazjum nr 1 poczuć można było prawdziwie świąteczną atmosferę. A to za sprawą wystawy prac konkursowych zorganizowanej z okazji rozstrzygnięcia gminnego konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i I gimnazjów, ciesząc się wśród nich sporym zainteresowaniem, co potwierdza fakt, że w wyznaczonym terminie spłynęło prawie sto prac. Zwycięzcy wyłonieni zostali przez jury, które miało niełatwe zadanie, gdyż większość kartek prezentowała dobry poziom i świadczyła o niemałym zaangażowaniu uczniów w ich wykonanie. 

I miejsce przypadło Marii Grajewskiej z Gimnazjum nr 2 i Natalii Nowak Gimnazjum im. Przemysława II. Drugie uzyskali Weronika Rakowska i Nathaniel Józefek, oboje z Zespołu Szkół w Parkowie. Miejsce trzecie zajęli Mikołaj Lisiecki z Zespołu Szkół w Gościejewie i Paweł Smarsz z Gimnazjum nr 2. Wśród uczniów wyróżnionych znaleźli się Zuzanna Mączyńska, Danuta Ślachciak i Jakub Rosół z Gościejewa oraz Aleksandra Kopaniarz z Gimnazjum nr 1. 

Atrakcyjne nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych ufundowane zostały ze środków LGD „Dolina Wełny”. Po wręczeniu nagród dyrektor Danuta Czechowska podziękowała organizatorkom konkursu – Ewie Jóźwiak i Magdalenie Krzyśce oraz wszystkim jego uczestnikom, a także zaprosiła do udziału również w przyszłorocznej edycji.

Podobne artykuły