Pobity na stacji benzynowej z powodu krawatu

CIEŚLE. W poniedziałek 20 listopada około godz 21 doszło do pobicia na stacji benzynowej w Cieślach. Dwójce braci o inicjałach K.W. i M.W. nie spodobał się krawat jednego z klientów stacji. 

Bracia, drwiąc ze wspomnianej części garderoby, wyzywali mężczyznę używając niemal wszystkich wulgaryzmów dostępnych w słowniku języka polskiego. Gdy atakowany werbalnie starał się odpowiedzieć napastnikom, ci przeszli od słów do czynów. Wybili ofierze zęby a następnie uciekli z miejsca zdarzenia. 

Na miejsce przybyła policja, wezwana przez pracownika stacji. Jeden ze świadków zdarzenia podał rysopis mężczyzn, którzy jak się okazało w toku dalszego postępowania, byli znani wymiarowi sprawiedliwości. Gdy mundurowi odjechali w celu odnalezienia przestępców, bracia wrócili na stację benzynową i w akcie zemsty wybili zęby świadkowi, który podał ich rysopis policji. Następnie ponownie uciekli z miejsca zdarzenia. 

Policjanci, gdy tylko dowiedzieli się, że bracia zaatakowali świadka, z jeszcze większą determinacją prowadzili poszukiwania. Już po kilku godzinach mieli w swoich rękach napastników. Obaj okazali się mieszkańcami Rogoźna. Teraz grozi im do dziesięciu lat więzienia.

Podobne artykuły