Dzień Pluszowego Misia

OBORNIKI. Jak co roku w Szkole Podstawowej nr 4 obchodzone były uroczyście urodziny Misia. Honorowym gościem był Miś Grześ, który na scenę wjechał hulajnogą. Piosenki  i misiowe wierszyki przygotowała klasa IIa. W ramach projektu dzieci miały możliwość uczestniczenia w trzech konkursach. Do konkursu przyrodniczego o pandzie wielkiej zgłosiło się 43 dzieci. Miejsce I przypadło Dominice Janasek, Jakubowi Henschel, Natalce Wiercińskiej. II miejsce zajął Filip Kuźniak, Mikołaj Łukaszyk, Emilka Wojciechowska i Olga Ochocka. III miejsce Kacper Rzepka i Martyna Pydzińska.

W konkursie kulinarnym na „małe co nieco” dla Misia Grzesia wygrał Michał Turostowski, Fryderyk Misztal i Sergiusz Barta. Najlepszą miodową herbatkę zrobiła Ola Balcerowiak, a sałatkę Iga Balcerowiak. Piękne misiowe prace zdobią korytarz szkoły. Z 70 prac wyłoniono w drodze głosowania I miejsce, które przypadło Monice Gucwie i Mikołajowi Łukaszykowi, II miejsce Ali Gucwie i Ani Kolanus i III miejsce Mateuszowi Kaźmierczakowi i Michałowi Darna. 

Na zakończenie misiom odśpiewno „Sto lat” i złożono życzenia. Nie obyło się bez świeczki i tortu. Organizatorki –  V. Krupka i K. Młodożyńska – dziękują za naszym pośrednictwem wydawnictwu WSiP, sklepowi zoologicznemu „Meduza”, firmom Delta i Guma za gadżety reklamowe dla dzieci.

Podobne artykuły