Miss Laura

ROGOŹNO, OBORNIKI. Wybory Miss Lata na Pułakach w amfiteatrze w Wągrowcu udowodniły po raz kolejny, że dziewczęta z Rogoźna są jednymi z najpiękniejszych. 17-letnia Laura Reiss, uczennica LO w Obornikach, mieszkająca w Rogoźnie, została I wicemiss. 10 finalistek wystąpiło przed kilkutysięczną publicznością w  sukniach wieczorowych, kostiumach kąpielowych i ku zadowoleniu głównie męskiej części widowni – w bieliźnie.  

Choć każda z biorących udział w konkursie dziewcząt zachwycała czarem i urodą, to właśnie rogoźnianka przyciągnęła uwagę 9-osobowego jury. Jej kruczoczarne włosy, niekończące się zasoby energii, optymizm i nieprzeciętna uroda oczarowały sędziów, którzy przydzielili jej tytuł I wicemiss. 

Podczas ostatnich wyborów Miss Obornik kandydowały Julia Kopaniarz, Marta Teodorowicz, Paulina Molska i Daria Filipiak. Piękno rogozińskich dziewcząt doceniają w wielu miejscach i od lat mówi się o przeprowadzeniu wyborów Miss Rogoźna. Na razie nie znalazła się odważna osoba, która wzięłaby na swoje barki zorganizowanie konkursu.

Podobne artykuły