Po porażce zwycięstwo

OBORNIKI. Miłą niespodziankę sprawili piłkarze Sparty, pokonując w meczu wyjazdowym Kłos Zaniemyśl aż 2:5. Do przerwy oborniczanie prowadzili już różnicą czterech goli. Na listę strzelców wpisywali sie kolejno: 3 min. Maciejewski, 6 min. Lizewicz, 28 min.Bukowski i w 37 min. ponownie Maciejewski. Po przerwie gospodarzą udało sie zdobyć dwie bramki w 80 i 90 minucie. A piątą bramkę dla Sparty zdobył w 88 min. wprowadzony w drugiej połowie Boruń. Kłos Zaniemyśl – Sparta Oborniki 2:5 (0:4). Skład Sparty Oborniki: Konowalski- Radziwołek, Siemiński, Tomalak, Panowiecz ( 56 min.  Muszyński)- Lizewicz, Bukowski, Kaźmierczak (60 min. Śleboda), Lech ( 70 min. Boruń), Maciejewski- Skolasiński ( 45 min. Palacz).