Budynek socjalny nadal nieczynny

OBORNIKI. Budynek socjalny przy zespole boisk obok obornickiej dwójki wciąż jest nieczynny. Miał być gotowy jeszcze w ubiegłym roku. Wykonawca nie dotrzymał terminu. Ówczesny wiceburmistrz Bukowski porozumiał się z wykonawcą, iż w ramach kary umownej za opóźnienie wyłoży plac przed budynkiem kostką betonową, a praca ta będzie miała wartość należnej kary. 

Zmieniły się jednak władze i urzędnicy nie dopilnowali realizacji porozumienia. Mijały tygodnie i miesiące, budynek nie jest wciąż gotowy i stoi zamknięty. Nikomu to nie przeszkadza, choć trenujące tam osoby nie mają możliwości skorzystania z toalet czy szatni. Nawet po tym, jak zmienił się dyrektor OCS i nadal budynek stoi zamknięty. 

Pytany o termin jego otwarcie, dyrektor Okpisz wzrusza ramionami. Pracownik OCS oddelegowany na teren zespołu boisk pełni swą służbę we własnym samochodzie. Siedzi tam w razie niepogody. Tam też je drugie śniadanie. Gdy poczuje „potrzebę”, biegnie z rolką papieru toaletowego w ustronniejsze miejsce boiska, bo nie może tego przecież odłożyć do dnia otwarcia toalet. 

Podobne artykuły