Piękna i waleczna

OBORNIKI. Oborniczanka Olga Chmielewska zdobyła tytuł wicemiss w ogólnopolskim konkursie Miss Polski Akademii Wychowania Fizycznego. 

W poznańskiej edycji Miss AWF zdobyła tytuł drugiej wicemiss. Swoją przyszłość chce związać ze sportem. Finał ogólnopolskiego ko- nkursu Miss AWF odbył się w miniony czwartek w Warszawie. Olga ma 19 lat, niebieskie oczy i studiuje na pierwszym roku na poznańskiej AWF. Ma 160 cm wzrostu, waży 51 kg a jej wymiary to biust 76, talia 64, biodra 88. Pasjonuje się sportami walki – w szczególności karate. Ma na swym koncie tytuły podwójnej mistrzyni Polski w kata indywidualnym i w kumite indywidualnym, jest wicemistrzynią Europy w karate shotokan. 

Podopieczna trenera Wojciecha Blocha, reprezentantka Polski, ma przed sobą wciąż nieograniczone możliwości zdobywania kolejnych tytułów. Do tytułów najwaleczniejszej oborniczanki doszedł też tytuł najpiękniejszej. Olga gościła nie raz na naszył łamach, jednak nigdy jeszcze w tej kategorii. Składamy jej tą drogą pełne podziwu gratulacje.

Podobne artykuły