Mistrzynie z Rogoźna

POWIAT OBORNICKI. W sali obornickiego liceum ogólnokształcącego odbyły się mistrzostwa powiatowe w aerobiku grupowym. Po raz pierwszy swoje umiejętności gimnastyczno-taneczne zaprezentowało gimnazjum im. Przemysława w Rogoźnie. Dziewczęta w składzie Aleksandra Jusik, Weronika Mantaj,  Dominika Kornobis, Magdalena Blacha, Paulina Runowska, Alicja Witt, Monika Frankowska,  Olga Golon, Natalia Thomann pokazały swoje taneczne umiejętności, bogata chorografię, dynamikę ruchu, które były wysoko oceniane przez jury. Piękne uśmiechy i wielki talent dziewcząt oczarował sędziów, którzy przyznali im pierwsze miejsce. Dziewczęta po okiem trenerki Moniki Chudzickiej udały się na mistrzostwa rejonowe, które odbyły się w minioną środę w Biezdrowie, ostatecznie zajmując VI miejsce.

Tymczasem dziewczęta z ZSA Rogoźno, które zajęły II miejsce za LO Oborniki w kategorii szkół średnich, podczas mistrzostw rejonowych w Grodzisku pokazały wysoką klasę, śliczną choreografię i profesjonalizm, który bardzo wysoko oceniło jury, a głośnymi brawami, licznie zgromadzona widownia. Zajęły pierwsze miejsce miejsce (LO Oborniki było trzecie) i tym samym awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w poznańskiej Arenie.

Skład ZSA: Zielińska Agata, Pyrska Sandra, Kmak Weronika, Różańska Daria, Markiewicz Agata, Bratol Michalina, Staśkiewicz Teresa, Ewert Anna, Gładkowska Sandra, Olech Joanna (prowadząca zespół Monika Chudzicka). 

Dziewczęta za naszym pośrednictwem dziękują Ewuni Witkowskiej (absolwentce) za pomoc w makijażu oraz sponsorom strojów do aerobiku – Michałowi Baczyńskiemu i Zbigniewowi Chudzickiemu.

Podobne artykuły