Ogród pełen rożnowskich kobiet

ROŻNOWO. Tego jeszcze w Rożnowie nie było. We wtorek 8 marca mieszkanki Rożnowa przybyły do miejscowego domu kultury, aby uczcić swój wyjątkowy dzień. Wieczorne spotkanie poprzedzone zostało sprawozdawczym zebraniem pań z Koła Gospodyń Wiejskich. 

Już o godzinie 17:30 sala wiejskiego domu kultury zapełniała się nadobnymi rożnowiankami w różnym wieku. Panie zajmowały miejsca przy nastrojowych stolikach, zapełnionych smacznym poczęstunkiem.

Przywitał je nowo wybrany sołtys Tomasz Łukaszewicz. Otrzymały od niego kwiaty oraz wysłuchały wielu życzeń. Następnie rozpoczęła się część rozrywkowa przygotowana przez zdecydowanie odmłodzoną radę sołecką. 

Panie mogły obejrzeć, między innymi, specjalne wydanie „randki w ciemno” z udziałem samego sołtysa, zapoznać się z najnowszymi trendami kosmetycznymi  oraz wygrać atrakcyjne nagrody, w tym zabiegi w spa. Odważne wzięły udział w konkursie "magiczny worek”, po którym odbył się oryginalny pokaz mody z ich wdzięcznym udziałem. 

Atrakcji było mnóstwo. Począwszy od konkursów po różnorodne nagrody, specjalną oprawę muzyczną i niecodzienną obsługę kelnerską – panów z rady sołeckiej. Panie przybyły w licznym gronie, a cały wieczór odbywał się pod hasłem przewodnim: świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.

Podobne artykuły