U fryzjera w Rogoźnie

ROGOŹNO. W minioną niedzielę w budynku RCK odbyła się premiera spektaklu „Lakier do włosów” w wykonaniu wychowanków Ewy Szturmińskiej i Joanny Kani – grupy teatralnej „To My”. Przybyła ponad setka widzów, którzy mieli nadzieję na spędzenie miłego, pełnego wrażeń artystycznych wieczoru. Aktorzy spełnili wszelkie oczekiwania.

Miejscem akcji było wnętrze zakładu fryzjerskiego, w którym spotykają ludzie różnego pokroju, a krótka rozmowa może przerodzić się w piosenkę. Przynajmniej w ten sposób przedstawili to młodzi artyści. Czarująca lista piosenek (m.in. "Kolęda dla nieobecnych", "Mój pierwszy bal", "Dżaga", "Baw mnie") w połączeniu ze świetnie przygotowanym wokalem i pełnym pasji tańcem, zahipnotyzował widownię.

Gdy „kurtyna” na scenie opadła, oklaskom nie było końca.  Magdalena Blacha, Joanna Frankowska, Magdalena Frąszczak, Sylwia Janus, Aleksandra Jarocka, Aleksandra Jusik, Jacek Kania, Anna Kopniewska, Beata Kopniewska, Dominika Kornobis, Jakub Nowak, Kamil Vohs, Dominik Zaganiaczyk przedstawili nie tylko interesującą i trudną do zrealizowania sztukę, ale przede wszystkim umieli wykonać zadanie w sposób profesjonalny. Kto nie zdołał zobaczyć przedstawienia w niedzielę, niech czeka w pogotowiu, ponieważ grupa na pewno powróci z ”Lakierem do włosów”.

Podobne artykuły