Sukces biegaczy

POZNAŃ. Piękna słoneczna pogoda i zimowa aura przywitała biegaczy podczas piątego biegu II Grand Prix Poznania w biegach przełajowych. Na starcie biegu głównego stanęło ponad 340 zawodników oraz zawodniczek. Zwycięzcą został oborniczanin Dariusz Szrama (16:17), który już tydzień wcześniej podczas IX Zimowego Biegu Trzech Jezior w Trzemesznie pokazał, że jest w formie zajmując tam 5 miejsce i nie zrezygnuje z walki o zwycięstwo w całym cyklu GP.

Kolejne miejsca zawodników z Obornik to 35 – Sadowski Kacper z czasem 19,29; 48 – Brożek Przemysław  20,05; 99 – Kuc Jarosław 21,37. Przed biegiem głównym odbyły się biegi młodzieżowe w których wziął udział reprezentant gimnazjum nr 3 w Obornikach Gracjan Aniołek. W kategorii gimnazjów Gracjan wywalczył bardzo dobre 7 miejsce.