Remis panów

OBORNIKI. W meczu II ligi piłki ręcznej mężczyzn  Sparta Oborniki zremisowała z  ŚKPR Świdnica 25:25 (16:10). Szkoda straconej okazji na wygraną meczu przez spartan, ale takie są uroki gry w piłkę ręczną.

Wysokie prowadzenie 16:10 po 30 minutach gry nieco uśpiło miejscowych i po zmianie boisk stopniowo tracili animusz, by w końcówce tylko zremisować. Była jeszcze szansa na wygraną w ostatniej minucie. Oborniczanie wykonywali rzut karny  niestety bramkarz gości obronił.

Sparta: Radosław Gebler, Maciej Wtorek – Mariusz Kłak 3, Michał Włudarczak, Szymon Janiszczak 1, Mateusz Golczyński 4,  Miłosz Kołodziej, Maciej Włudarczak 7, Łukasz Koligat 1, Maciej Stoiński, Błażej Nowacki, Rafał Bombrys 3, Łukasz Cieśla 2, Bartosz Jankiewicz 4.