Bezstronnie i sprawiedliwie

OBORNIKI. W tegorocznej edycji drugiego już „Świątecznego Festiwalu Światła” wyłoniono zwycięzców. 

W kategorii „Najładniejsza bożonarodzeniowa dekoracja posesji”. Nagrody podzielono pomiędzy Kiszewo a Gołaszyn. Nagroda główna przypadła w udziale Hannie Arciszewskiej z Kiszewa, a wyróżniania otrzymały panie: Lucyna Wojtaszek, Wanda Rosińska i Janina Cieśla – wszystkie panie z Gołaszyna. W kategorii „Najładniejsza bożonarodzeniowa dekoracja balkonu” główna nagrodę otrzymała także pani Hanna Arciszewska, ale tym razem z ulicy A. Poznań. Urząd nie informuje w oficjalnym komunikacie, dlaczego właśnie tak zdecydowano, chociaż być może pani Hanna ma dom w Kiszewie, a w Obornikach tylko balkon. 

Warto jeszcze dodać, że w kategorii „Najładniejsza bożonarodzeniowa dekoracja firmy, instytucji” nie zwyciężyła Hanna Arciszewska z Kiszewa, lecz Wspólnota Mieszkaniowa z Obornik przy ul. Kopernika 16.

Wszystkim uczestnikom dziękował a zwyciężczyni gratulował zastępca burmistrza Piotr Woszczyk wraz z kierownikiem Biura Promocji Krzysztofem Sroką. Nasz ekspert zauważył, że oprócz Kiszewa i Gołaszyna w innych miejscowościach też były piękne iluminacje, o czym informujemy szanowne jury.

Podobne artykuły