Wakacje na sportowo

OBORNIKI. Zajęcia na pływalni, wyjazdy do kina czy zwiedzanie poznańskiej Palmiarni to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowało dla dzieci pod hasłem „Półkolonia z basenem” Obornickie Centrum Sportu, przy wsparciu rodziców oraz urzędu miejskiego.

Dzieci w pierwszym tygodniu ferii, pod opieką Przemysława Cebulskiego i Sandry Niedzielskiej, miały wypełniony czas od godziny 8 do 14. W każdym dniu dominowały oczywiście zajęcia na basenie, ale przygotowany był również bogaty program wyjazdowy. Dzieci obejrzały w kinie filmy „Zaplątani” oraz „Megamocny”, odwiedziły kręgielnię, palmiarnię oraz Activ Park. We wtorek 2 lutego udały się do komendy powiatowej policji, gdzie wysłuchały rad dotyczących zabaw na lodzie oraz bezpieczeństwa na drodze, oraz straży pożarnej, gdzie miały okazję zapoznać się z codzienną pracą tej służby.

Opiekunowie „Półkolonia z basenem” przygotowali również ciekawe konkursy plastyczne oraz w ostatnim dniu „chrzest wodniaka”. Tak różnorodne i pożyteczne zajęcia zapewne na długo pozostaną w pamięci dzieci.

Podobne artykuły