Bal nad bale w Rożnowie

ROŻNOWO. W minioną niedzielę, w pięknie przystrojonej przez Sylwię Fiołek sali wiejskiego domu kultury w Rożnowie odbył się wielki karnawałowy bal przebierańców. Przybyło kilkadziesiąt księżniczek, piratów, baletnic, żołnierzy i innych postaci, które trudno byłoby tu nawet wymienić. 

O dobrą muzykę zadbał sam maestro Obornickiej Orkiestry Dętej Krzysztof Warguła a organizatorami balu byli, oprócz jak zawsze aktywnego Romana Szeląga, także wspomniana już wyżej Sylwia Fiołek, nie tylko dekoratorka, ale i sponsorka balu. Trzeba przyznać, że pani Kamila trafiła z nim w przysłowiową dziesiątkę, bo dzieci a nawet niektóre mamy lubią przebieranki a fantazji im nie brakowało. 

Na dzieci czekały liczne gry i zabawy wszystkie cieszyły się ogromną frekwencją. Wśród zaproszonych gości szczególną radością przyjęto dyrektor miejscowej szkoły Dorotę Stypułę oraz burmistrz Annę Rydzewską, która przyniosła dzieciom kosz pełen słodyczy. W imieniu władz Obornik Edward Mączyński i Krzysztof Sroka przywieźli bardzo potrzebną na szkolnych lekcjach wychowania fizycznego odskocznię. 

Bal udał się znakomicie, a jego współorganizator Roman Szeląg prosił, aby podziękować za wsparcie hojnych sponsorów, takich jak urząd miejski, firmy Burdem, Trans, Ekollos, Marcus,  LuwinA, Zibi-Don, Molinezja, Denar, Kas-But, FCM Tomex, GS Oborniki, a także Danucie Śramie, Violecie Kupińskiej, Małgorzacie Banaszak, Tomaszowi Jackiewiczowi oraz właścicielowi punktu druku, który przygotował na bal bajecznie kolorowe plakaty. 

Pan Roman obiecał też dołożyć wszelkich starań, by w przyszłym roku bal przebierańców był równie udany jak tegoroczny.

Podobne artykuły