Piórkiem i węglem

RYCZYWÓŁ. Wakacje już się zaczęły. Dla najmłodszych to czas odpoczynku od obowiązków szkolnych, pełen letnich rozrywek. Jednak nie wszystkie dzieci mogą zrealizować swoje wakacyjne plany. 

Dla niektórych lipiec i sierpień to w dalszym ciągu dłużące się dni – spędzone w domu, zamiast w szkole. Aby i te dzieci mogły w wakacje robić coś ciekawego, Gminny Ośrodek Kultury w Ryczywole podjął się organizacji zajęć plastycznych dla wszystkich chętnych. Między 2 lipca a 28 sierpnia w każdy poniedziałek, środę i piątek będą mogły rysować, malować, wycinać, lepić, kleić, ugniatać, marszczyć, mazać, a to jeszcze nie koniec czekających ich zadań. 

Pierwsze, piątkowe spotkanie już się odbyły. Dwadzieścioro małych artystów przez dwie godziny z zapałem tworzyło szkice węglem. Szybko uporały się z narysowaniem zadanych im modeli i chętnie zaczęły tworzyć na papierze własne fantazje. Umazane ręce i buzie rekompensowały wyjątkowe efekty ich pracy, które niedługo zawisną na ścianach sali GOKu. Prowadząca zajęcia Anna Binkiewicz zaprasza kolejnych chętnych do spędzanie wolnego czasu plastycznie i twórczo.

Podobne artykuły