Sportowo w Parkowie

PARKOWO. W minioną sobotę drużyna piłkarska pod przewodnictwem Karola Nowaka zorganizowała festyn sportowy. Jak na tego typu zabawę przystało doszło do rywalizacji drużyn piłkarskich z całej gminny. Puchar burmistrza Rogoźna zdobyli zgodnie z oczekiwaniami gospodarze, tuż za nimi były drużyny z Prusiec i Siernik. 

Wśród wielu atrakcji, takich jak strzelanie z wiatrówki, trampolina czy kramik z słodyczami dla najmłodszych i procentowymi produktami dla rodziców, znalazły się pokaz karate, występ grupy tanecznej z szkoły Agrobiznesu w Rogoźnie a także Monster Truck. Karatecy z Obornik pokazywali każdemu chętnemu jak przebić deskę gołą ręką, a także sztuki samoobrony. Niektóre panie śmiały się na ten widok mówiąc, że ich mężowie i tak się ich boją. 

Monster Truck, jeep którego koła są wielkości dorosłego mężczyzny i są wstanie zniszczyć samochód osobowy, należał do Piotra Bukowskiego z Kiszewa i jest to jedyny taki pojazd w kraju. Pan Piotr proponował darmowe przejażdżki każdemu chętnemu. Niektórzy najmłodsi chcieli, aby dla zabawy zgniótł samochód ich rodziców, jednak pod miażdżącym spojrzeniem ojców milkli. 

Festyn był udany, widać było dużo uśmiechniętych twarzy. Frekwencja też nie była mała, bo przy boisku na którym miało miejsce wydarzenie, sznur samochodów   zajmował niemałe pole.

Podobne artykuły