Mama, tata i ja

PARKOWO. Trzynastka wcale nie była pechowa dla organizatorów festynu rodzinnego w Parkowie. 13 czerwca  w Zespole Szkół na wspólnej zabawie spotkały się rodziny z Parkowa i okolicznych miejscowości.  Festyn rodzinny  pod hasłem „ Mama, Tata i Ja” otworzyła dyrektor szkoły Maria Cisowska oraz koordynator festynu Alina Jarzembowska. 

Wspólną zabawę zainicjowały dzieci z swoimi wspaniałymi występem w których pokazały swój talent w tańcu, recytacji i śpiewie. Po popisach artystycznych wszyscy oddali się w ręce fachowców od zadań specjalnych. Przystąpiono do konkurencji sportowych. Nieco dojrzalsze dzieci mogły dopingować swoich faworytów przy popołudniowej kawie i przepysznym cieście. 

Po słodkim poczęstunku można było także zmierzyć sobie poziom cukru we krwi. Działał profesjonalny zakład fryzjerski oraz salon tatuażu. Największym jednak powodzeniem cieszył się oblegany przez dzieci zamek – zjeżdżalnia. Wiele emocji dostarczały skoki na trampolinie oraz loteria fantowa. Wszystkim zabawom towarzyszyło wiele radości, a przede wszystkim atmosfera rodzinnego ciepła. Pomimo wyścigów Kubicy w Kanadzie oraz mistrzostw świata w piłce  nożnej ojcowie woleli spędzić czas ze swomi pociechami.

Podobne artykuły