Wiara Lecha

OBORNIKI. W poprzednim numerze gazety pisaliśmy o tym, jak 29 maja odbył się pod patronatem Wiary Lecha I turniej fan klubów o puchar burmistrza. Wspomnieliśmy w tekście także o garstce „antykibiców”, których zachowanie mogło wielu razić. Jeden z współorganizatorów imprezy, Ariel Mańczak, zwrócił nam uwagę, że ten mały fragment mógł zakłócić resztę przekazu o imprezie podczas której dobrze bawiła się liczna rzesza kibiców Lecha. Sam wraz z współpracującym z nim Gracjanem Malakiem zajmowali się imprezą w hali przy Obrzyckiej i nie mogą odpowiadać za to, co działo się przez halą. 

Opuszczając zasłonę milczenia o tym co przed halą, miło nam jest donieść, że we wspaniałej, dynamicznej i dobrze przygotowanej imprezie udział wzięły ekipy z Mosiny, Murowanej Gośliny a także Nadmorscy, Nowy Tomyśl, Oborniki, Pobiedziska, Wiara Lecha i Wolsztyn (nie dojechały tylko Piątkowo i Września). Po uroczystym otwarciu imprezy przez władze miasta można było delektować się zawodami sportowymi, które obfitowały w sporo niespodzianek. 

Po rozdaniu statuetek zakończono pierwszą część turnieju i przeniesiono się na obornickie kąpielisko Żwirki, gdzie przy ognisku odbywała się wspólna integracja i zabawa, a śpiewom nie było wprost końca. Nie zabrakło przy tym elementów pirotechniki. Raze i petardy odpalone po zmroku dały niesamowity efekt.

Podobne artykuły