Kolejna gwiazda obornickiego karate

OBORNIKI, WIELKOPOLSKA. Magdalena Piątkowska po bardzo udanym debiucie w Szamotułach pokazała swój " pazur" i to po raz kolejny! 23 maja odbył się VI Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Kostrzyna, gdzie zawodniczka Obornickiego Klubu Karate zdobyła III miejsce w kumite. 

To już trzecia zawodniczka trenera Jarosława Kuca, która zaczyna osiągać sukcesy na arenie Wielkopolski i nie tylko. Skoro mowa o Klubie, z nieskrywaną satysfakcją informujemy, że  podczas II Akademickich Mistrzostw Wielkopolski, które odbyły się 15 maja w Poznaniu, niezwykle uzdolniony Paweł Nochowicz zdobył w silnej obsadzie II miejsce kata i V miejsce kumite. 

Tego samego dnia odbył się turniej karate w Szamotułach. Tam Magda Piątkowska zdobyła III miejsce w kumite a był to jej pierwszy start w "dorosłej" grupie karateków. Mikołaj Pawlisiak zajął I miejsce w kata. Także Olga Kaczmarek zdobyła I miejsce w kata a Kamil Krotecki dobre IV miejsce w kata. IV miejsce w kata zajął też Wiktor Hnat. 

Dla Olgi i Wiktora był to ostatni start przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy w Pradze a wynik potwierdził dobrą formę. Nie ma wątpliwości, że rozpoczął się kolejny sezon z sukcesami obornickich karateków stwierdził Grzegorz Ciesiółka i trzeba się z nim zgodzić.

Podobne artykuły