Zwycięstwo Objezierza

OSTRORÓG. Orkan po stracie punktów w pierwszej kolejce tej rundy w klasie A (remis 1:1 z Rokietnicą) nie mógł sobie pozwolić na wpadkę w Ostrorogu. W obecności wielu kibiców objezierskich, licznie przybyłych na spotkanie z Nałęczem, Orkan od samego początku zamierzał doprowadzić do strzelenia bramki. Niestety, pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli gospodarze po błędzie objezierskich obrońców.

To rozzłościło gości, którzy zdecydowanymi atakami usiłowali doprowadzić do wyrównania. Rzut rożny wykonuje Jastrząbek i do remisu doprowadza T. Chudziński. Kilka minut później kopia poprzedniego rogu i ponownie Chudziński wpisuje się na listę strzelców. Orkanowcy nie zwalniali tempa i chwilę później kapitan Orkanu K. Morka wpada w pole karne dorzuca a Senger podwyższa wynik na 1:3.  Druga połowa to dominacja piłkarzy z Objezierza i kilka stuprocentowych sytuacji przy których zabrakło szczęścia. W 80 min. Ciesiółka  wpada w pole karne gdzie stoper gospodarzy bezpardonowo doprowadza do jego upadku i sędzia bez wahania wskazuje na jedenastkę. Egzekutorem tradycyjnie jest Chudziński i spotkanie kończy się wynikiem 1:4. Było to dobre spotkanie w wykonaniu Orkanu, potwierdzające że w objezierskiej drużynie drzemie niesamowity potencjał.