Złap zająca

OBORNIKI. W Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się uroczystość podsumowująca projekt edukacyjny „Złap Zająca”. W ramach projektu odbył się konkurs przyrodniczy „Zając szarak” i konkurs plastyczny. Dzieci wykazały się olbrzymią wiedzą na temat zająca.

Znajomość szczegółów z ich życia i wyglądu pozwoliła na zwycięstwo Mikołajowi Łukaszykowi z kl. 1a i Eliaszowi Szczepskiemu z kl. 2a. Drugie miejsce zajęli Kacper Kasperek, Monika Kużniak i Martynka Pydzińska. Trzecie natomiast Michalinka Lisiecka, Maciej Mullauer i Natalka Wiercińska. Do konkursu plastycznego przyjęto 58 prac. Najbardziej podobały się prace Eliasza Szczerskiego z kl. 2a i Stanisława Woźniaka z kl. 2c. Drugie miejsce zajęła Oliwia Kąkol, trzecie Malwina Wruk, czwarte  Mikołaj Łukaszyk i Michał Darna. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody, które podarowały firma PEPSI, wydawnictwo MAC Edukacja i PZU.

Wspaniałą, świąteczną atmosferę wywołało przedstawienie „Wielkanocne zwyczaje”, które przygotowała Jolanta Januchowska z klasą 1a. Kolorowa dekoracja, piękne stroje zajączków, sporządzanie pisanek, umiliło ostatni szkolny dzień przed świętami.

Podobne artykuły