Obornicki zwyciężył

OBJEZIERZE. W sali środowiskowej odbyły się dwie największe imprezy tenisa stołowego organizowane corocznie przez Ludowe Zespoły Sportowe. 20 marca rozegrane zostały mistrzostwa powiatów Wielkopolski LZS. Na starcie stanęły reprezentacje 18 powiatów.

Po bardzo zaciętych i wyrównanych grach drużynowo zwyciężyły  Oborniki przed Szamotułami, Poznaniem, Gnieznem i Złotowem. Na sukces reprezentacji obornickiej złożyły się punkty zdobyte przez zawodników tylko jednego klubu – UKS TS Oborniki (młodzików: Monika Iracka, Jakub Szram; kadetów: Agnieszka Koch, Michał Iracki, Małgorzata Gliniany,  Aleksandra Surma, Michał Grotowski; juniorów: Patryk Wołodźko, Miłosz Sobkowiak, Agata Chudzińska; seniorów: Hanna Piątek, Bernard Farmuz. Reprezentację Obornik jak w latach poprzednich ustalił i podczas zawodów opiekował się trener UKS TS Oborniki Stanisław Hyżyk, wspomagany przez swoich podopiecznych i rodziców.

 

24 marca do Objezierza zawitali uczniowie zrzeszeni w Ludowych Zespołach Sportowych, aby rozegrać mistrzostwa szkół w tenisie stołowym i szachach.

Podobne artykuły