Biegi przełajowe

POZNAŃ, OBORNIKI. Pod koniec marca odbył się w Poznaniu nad Jeziorem Rusałka III bieg z cyklu Grand Prix Poznania w biegach przełajowych. Po raz trzeci w tym biegu wzięli udział uczniowie i absolwenci Gimnazjum nr 3 wraz z opiekunem. Grupa startowała jako niedawno reaktywowany klub TKKF Lech Oborniki. Najlepiej wypadł absolwent G3, a obecnie uczeń LO, Kacper Sadowski, który zajął w swojej grupie wiekowej do 18 lat 2 miejsce, a w klasyfikacji generalnej 26. Drugi z Obornik Sebastian Nowicki zajął miejsce 41. Zaraz za nim na mecie zameldował się opiekun grupy Jarosław Kuc. Kolejny bardzo dobry wynik uzyskał Adrian Ilski. W klasyfikacji generalnej był 49 a w grupie wiekowej do 18 lat 7. Ostatni uczestnik biegu z Obornik to Patryk Buszkiewicz, który zajął miejsce 20 w grupie do 18.