Biesiadowały w Łukowie

ŁUKOWO. Imprezę z okazji dnia kobiet przygotowała sołtys Aneta Cholewo wraz z Ewą Bardzik i Bernadetą Horłoza. Panie wsparli ich małżonkowie a całość udała się nadzwyczaj dobrze, czemu dowodziły uśmiechnięte twarze niemal 40 pań, które pomimo śniegu i wiatru dotarły do świetlicy.

Tu warto wspomnieć, że niedawno ją wyremontowano siłami panów Dariusza Cholewo i Michała Horłozy. Panowie odmalowali salę a ich małżonki ułożyły nową podłogę z jasnych paneli. Sołtys zakupiła też nowoczesne nagłośnienie świetlicy a to przydało się w minioną niedzielę nadzwyczaj. 

Łukowo, prócz władz Obornik , odwiedziły też panie Barbara Zielińska, Zofia Pytel- Król oraz Czesław Karolczak z Towarzystwa Literackiego „Wędrowiec Poetycki”. Ci ostatni przywieźli program pełen wierszy o kobietach oraz piosenek o tej samej tematyce. Częste brawa oraz wspólne śpiewanie dowiodły, że program bardzo się podobał. Jego fragmenty zarejestrowaliśmy, by je zaprezentować w TV Oborniki na stronie www.oborniki.com.pl. 

Organizatorki zadbały też o to, by było i coś dla ciała. Była więc kawa, zimne napoje a nawet toasty musującym winem. Panie Mariola Kaźmierczak i Honorata Gładysiak upiekły pyszne ciasta. Nastrój był wspaniały a atmosfera ciepła i serdeczna. Anna Rydzewska złożyła paniom życzenia a Bogdan Bukowski obdarował je słodkimi bombonierami.  Potem udało się namówić na krotki recital Dariusza Cholewo a gromkie oklaski świadczyły o tym, że się bardzo podobał. Na koniec cała sala śpiewała piosenki biesiadne bawiąc się do późnych godzin nocnych.

Podobne artykuły