Osiemnastka

OBORNIKI. W minioną sobotę Elżbieta Brodzińska urządziła huczną osiemnastkę na która przybyło ponad 100 pań. Osiemnastka, bo był to już XVIII Babski Wieczór, zorganizowano tym razem z okazji Dnia Kobiet. Motywem wieczoru była wiosna i kolor zielony, więc nie brakowało akcentów w tej barwie. Nawet desery na stolikach miały kolor wiosny.  

Osiemnastkę muzycznie oprawiły Monika Bąkowska i Alicja Wrzeszcz. Choć obie śpiewały pięknie, to szybko się okazało, że na sali znajduje się wiele niemniej  utalentowanych pań. Wśród stałych punktów programu nie zabrakło wróżki, a jedna z obornickich firm prezentowała modną odzież. Był także pokaz kosmetyków, a pewien bank, także zielony, miał ofertę specjalnie dla pań. Najodważniejsze za udział w konkursach odbierały upominki a towarzyszył temu taki entuzjazm, że gdyby go jakoś okiełznać, to energii starczyłoby na wysłanie Obornik w kosmos. 

Osobną częścią programu były żarty i skecze. Najczęściej oczywiście żartowano z mężczyzn. Wszystkie jednak dowcipy były serwowane w dobrym stylu i ze smakiem, choć nie brakowało w nich małego ziarenka pieprzu. Piękne panie, dobra muzyka i serdeczny śmiech były najważniejszymi atutami programu.  Na pytanie, jak bardzo są potrzebne tego rodzaju Babskie Wieczory, odpowiedziała sala wypełniana po brzegi damami, które chciały te parę godzin spędzić bez mężów, narzeczonych czy partnerów, tylko we własnym towarzystwie. Nasza redakcja skorzystała z zaproszenie wraz z wszędobylską kamerą, by zarejestrować fragmenty Wieczoru, które będzie można obejrzeć na stronie Oborniki TV.v

Podobne artykuły