Zwycięska końcówka ze Szczypiornem

OBORNIKI. Sparta Oborniki pokonała Szczypiorno Kalisz 28:26. Był to udany rewanż za potknięcie oborniczan na początku pierwszej rundy.

Sobotni mecz był bardzo zacięty, a wynik niemal całą godzinę oscylował na pograniczu remisu. Podziałem punktów zakończyła się też pierwsza połowa. Taka wyrównana walka obfitująca w szybkie akcje i kontry powodowała niedokładność zarówno spartan, jak i przyjezdnych. Podopieczni Michała Pietrzaka szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili  dwie minuty przed końcową syreną. Wynik spotkania w odstępach 10 minutowych wyglądał następująco: 10"- 4:5, 20"- 12:9, 30"- 15:15, 40"- 18:18, 50"- 23:23, 60"- 28:26.

Sparta Oborniki – Szczypiorno Kalisz 28:26 (15:15). Sparta: Maciej Wtorek,  Michał Kaźmierski, Mariusz Kłak 2,  Łukasz Cieśla 5, Michał Włudarczak, Wojciech Marciniak, Leszek Mikołajczak 2, Szymon Janiszczak  1, Maciej Włudarczak 6, Jakub Kasperczak 5,  Błażej Nowacki 3, Artur Pachulicz 4, Bartłomiej Niedzielski, Krystian Kwaśniewski.